Anasayfa

Dalyan pansiyon Dalyanın en güzel , en sakin ve eşsiz doğasıyla kaplıdır. Pansiyonumuz limon ağaçları ve bir çok renkli çiçekler ile kaplı bir bahçenin içindedir. Pansiyonumuzda 14 oda , tüm odalarda duş , wc , klima bulunmaktadır. Odalarımız 3 günde bir muntazam bir şekilde temizlenmektedir.Siz konuklarımızın rahatı ve düzeni için ailece büyük bir titizlikle çalışmaktayız.  

 

  Pansiyonumuzda kablosuz internet bulunmaktadır.

Pansiyonumuzda kahvaltı 08.30 ile 11.00 arası verilmektedir. Kahvaltınızı kuş seslerinin hakim olduğu , dalyan gölüne sıfır bahçemizde yapabilir , dilerseniz dalyan gölünde yüzebilirsiniz.Akşamları bizden talep edeceğiniz her türlü yemek , günlük yiyeceklerle özel lezzetler halinde size sunabiliriz.

  Biz NUR ailesi olarak sizi pansiyonumuzda görmek ve en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. 

Dalyan Pansiyon konuklarına harika bir bar, Türk mutfağının seçkin tatlarını ve çok güzel bir ortamda yüzme imkanını sunmaktadır. Pansiyon sahipleri küçük ücretler karşılığında çok hoş geziler düzenlemektedirler. Mesela 650 m yüksekliğindeki Radar tepesinden harika bir gün batımı izlemekten ya da dağlardaki balık restoranlarında bir akşam yemeğinden çok hoşlanırsınız. Pansiyon sahipleri olasılıklar hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.Tüm hakları saklıdır.
Dalyan Pansiyon © 2005 - 2018
+90252
284 23 70
Tasarım ve Uygulama : RF